Chladící boxy na potraviny

Úvod   >   Chladírenská technika  >   Chladící a mrazící boxy   >   Chladící a mrazící boxy podle potřeby   >   Chladící boxy na potraviny

Chladící a mrazící boxy jsou všestranným pomocníkem v kuchyňském provozu, v průmyslu či v sociálních zařízeních.

Vždy stavíme chladící a mrazící boxy podle přání zákazníka. V chladících boxech lze skladovat všechny druhy surovin – nápoje, balené potraviny, volně ložené maso, zvěřina, léky, mlékárenské výrobky, nápoje a další.

V chladících a mrazících boxech lze potraviny jednoduše skladovat. Do boxu lze namontovat dvoukřídlé chladírenské dveře pro jednodušší manipulaci se zbožím.

Konstrukce boxů navrhujeme a dodáváme z PUR panelů určených pro chladicí a mrazírenské boxy. Nabízené stěnové a střešní PUR panely splňují nejnáročnější hygienické a bezpečnostní normy, snižují energetickou náročnost daných prostor. Používají se na vnější opláštění (obvodové a střešní) nebo jako vnitřní příčky chladicích a mrazicích boxů. Boxy stavíme dle přání zákazníka v různých rozměrech a výkonech. Panely jsou samonosné, u menších a středních boxů tak nevyžadují další podpůrné konstrukce.

Máte zájem o naše služby nebo produkty?

Potřebujete poradit?

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů