Chladící boxy na nápoje

Úvod   >   Chladírenská technika  >   Chladící a mrazící boxy   >   Chladící a mrazící boxy podle potřeby   >   Chladící boxy na nápoje

Chladící a mrazící boxy jsou všestranným pomocníkem v kuchyňském provozu, v průmyslu či v sociálních zařízeních.

Vždy stavíme chladící a mrazící boxy podle přání zákazníka. V chladících boxech lze skladovat všechny druhy surovin – nápoje, balené potraviny, volně ložené maso, zvěřina, léky, mlékárenské výrobky, nápoje a další.

V chladících a mrazících boxech lze nápoje skvěle skladovat. Zároveň může sloužit jako prodejní prostor v obchodě či restauraci, jelikož je možná konstrukce prosklených stěn, což podporuje prodej.

Konstrukce boxů navrhujeme a dodáváme z PUR panelů určených pro chladicí a mrazírenské boxy. Nabízené stěnové a střešní PUR panely splňují nejnáročnější hygienické a bezpečnostní normy, snižují energetickou náročnost daných prostor. Používají se na vnější opláštění (obvodové a střešní) nebo jako vnitřní příčky chladicích a mrazicích boxů. Boxy stavíme dle přání zákazníka v různých rozměrech a výkonech. Panely jsou samonosné, u menších a středních boxů tak nevyžadují další podpůrné konstrukce.

Máte zájem o naše služby nebo produkty?

Potřebujete poradit?

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů