Chladící a mrazící nábytek Arneg

Společnost Arneg byla založena před půl stoletím na pevných zásadách a morálních hodnotách typických pro benátskou kulturu. Postupně rostla s pevnou vírou v efektivitu růstu výroby citlivou k důležitým tématům, jako je ochrana životního prostředí, úspora energie a respekt k lidem.

UDRŽITELNÝ PRO PŘÍRODU
Projekt Arnegu je vysoce udržitelný, podnikatelský projekt, který se v průběhu let rozrostl díky vývoji inteligentních technologií. Svůj ekonomický záměr sleduje v interakci s životním prostředím, společností a svými zákazníky, kteří pak mají z jeho činnosti prospěch. Neustálé zlepšování kvality života je základní součástí tohoto projektu.

SÍLA GLOBÁLNÍHO PODNIKU
Globální rozměr je tím, co nejlépe vystihuje úspěchy skupiny Arneg na mezinárodním trhu.

Její vedoucí postavení v oblasti komerčního chlazení má svůj původ ve využívání synergií vytvořených mezi jednotlivými společnostmi skupiny a v bohatství znalostí a nápadů, které kolují v nepřetržitém toku informací v rámci výrobní a distribuční sítě na jednotlivých kontinentech. Způsob práce, který počínaje ústředím a přes zahraniční pobočky a italské společnosti patřící do skupiny zaručuje společnosti Arneg za půl století špičkové výsledky v oblasti kvality výrobků, inovací a ochrany životního prostředí.