Drobečková navigace

ÚVOD > KLIMATIZAČNÍ TECHNIKA

KLIMATIZAČNÍ TECHNIKA

Proč zakoupit klimatizační jednotky LG?

LG Electronics je celosvětově nejprodávanější značkou

"Vynikající kvalitu klimatizačních jednotek společnosti LG uznávají lidé po celém světě". Podle článku, zveřejněného v časopise JARN (Japan Air Conditioning, Heating & Refrigeration News), což je známé odborné periodikum v oboru chlazení, vytápění a klimatizace, se stala společnost LG Electronics největším prodejcem klimatizačních jednotek. Důsledným využíváním svých špičkových technologií a výsledků výzkumu a vývoje je společnost LG Electronics pevně rozhodnuta si udržet své vedoucí postavení na trhu klimatizačních jednotek.

Systém navržen v souladu s vysokými nároky zákazníka

Kompaktní design venkovní jednotky je navržen tak, aby nekladl velké nároky při instalaci a nenarušoval okolí.

Ekonomicky nenáročný systém šetřící provozní náklady

Provozní a dodatečné náklady LG klimatizačních jednotek jsou nízké ve srovnání s centrálními vzduchotechnickými systémy, které navíc vyžadují náklady na obsluhu zařízení.

Klimatizační jednotky pro každého

Vynikající úspěch klimatizačních jednotek LG Electronics je výsledkem průběžně realizovaného programu výzkumu a vývoje, rozšiřování výrobních kapacit. Své zkušenosti s rezidenčními klimatizačními jednotkami LG Electronics uplatňuje i u jednotek pro komerční využití, např.rodinné domy, restaurace,hotely, administrativní budovy. Od okenních jednotek po klimatizační systémy VRF od společnosti LG jsou určeny pro každého.

KOMPLETNÍ INFORMACE O KLIMATIZAČNÍ TECHNICE NAJDETE ZDE